• RUSZ SIĘ W ŚWIĘTA

Zaskakująco dużym echem odbiła się akcja promująca zdrowy styl życia zachęcająca do aktywności fizycznej w przerwie świątecznej. Dzieci i rodzice skorzystali z przepięknej zimowej pogody i wyruszyli w plener, aby zadbać o swoje zdrowie. Uśmiech i zadowolenie na twarzach świadczy o tym, że to był wspaniały pomysł! Autorkami owego przedsięwzięcia były pani Ewa Maćkowiak i Katarzyna Ratajczak-Kruszona.

• Tydzień Życzliwości i Pozdrowień

• Od 29.11.-3.12.2021r. obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień Życzliwości i Pozdrowień.

Był to czas dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Wszyscy uczniowie klas IV-VIII przystąpili do tego projektu z ciekawością.

Największym zainteresowaniem cieszyły się wywieszone na korytarzu kartki z napisem „Podaruj komuś miłe słowo”. Ciekawym pomysłem było też wywieszenie plakatu z hasłem „Dołącz do życzliwych”. Każdy mógł tam złożyć swój podpis i dołączyć do Alei Życzliwych. Dodatkowo ściany korytarza szkolnego zostały ozdobione ciekawymi cytatami i aforyzmami na temat życzliwości.

Na lekcjach informatyki uczniowie wysyłali maile do rodziców, nauczycieli i kolegów z pozdrowieniami i miłym słowem.

Tydzień minął szybko i mamy nadzieję, że życzliwość, której przecież specjalnie nie trzeba się uczyć pozostanie z nami na zawsze. Starajmy się aby każdy dzień był pełen uśmiechu i pozytywnych emocji.