• 🎅🎄🎅🎄🎅🎄🎅🎄🎅 MIKOŁAJKI

• 🎅🎄🎅🎄🎅🎄🎅🎄🎅

Takich dni jak dzisiaj, życzymy sobie jak najwięcej❣

Niespodzianek nie było końca😍

Prezenty🎁i

słodkości od Mikołaja🍬🍭🍫

Wizyta wyjątkowych gości z fundacji AMICIS - Wronki i ogrom serdeczności dla całej szkolnej społeczności❣

Życzymy Wszystkiego Najlepszego z okazji dzisiejszych Mikołajek❣

• PIERNIKOWE SZALEŃSTWO

🎄🎀🎅🎄🎀🎅🎄🎀🎅🎄

Nasze przedszkolaki to niewątpliwe kochane słodziaki😍

Ale wiadomo, że słodyczy nigdy nie za wiele🍩🍨🍩🧁🍩🍰🍩 więc razem ze swoimi paniami wybrali się na piernikowe szaleństwo do sali zabaw Ale frajda w Szamotułach🙂

Nas mali cukiernicy wyczarowali niezwykle apetyczne i aromatyczne pierniczki, które z pewnością będą główną ozdobą świątecznego stołu❣

• Turniej Rummikuba

•

29 listopada odbył się w naszej placówce pierwszy szkolny turniej Rummikuba. Organizatorami dnia gier planszowych byli pan Marcin Serba i pan Łukasz Kubiak. Wszyscy chyba doskonale znamy zasady tej gry, która wymaga dużej spostrzegawczości i doskonałej orientacji matematycznej. Pierwsze miejsce w szkolnej rywalizacji zajęła Małgosia Kaczmarek, drugie, Stasiu Brzoska i trzecie miejsce wywalczył Jasiu Brzóska. Wielkie brawa i gratulacje dla zwycięzców!!!

W rywalizacji brało udział 12 uczestników, wszystkim bardzo dziękujemy za zaangażowanie. Mamy nadzieję, że był to dla Was czas świetnej zabawy z rówieśnikami. Dwóch najlepszych zawodników awansowało do dalszych rozgrywek, które odbędą się w Szamotułach.